Ďaľšie služby

Interaktívny návrh interiéru na diaľku

Ak nie ste rozhodnutí využiť služby architekta, na ktorého nemáte dostatok finančných prostriedkov, ponúkame Vám rýchlu pomoc na navrhnutie renovácie nehnuteľnosti a jej úplné zariadenie. Túto službu si môžete objednať prostredníctvom e – mailu. Je potrebné zaslať jestvujúci pôdorys s dobre čitateľným kótovaním a písomným popisom úlohy. My Vám následne zašleme e – mailom pôdorys dispozičného riešenia a rozmiestnenia nábytku v 3D, v prípade záujmu aj rozpis inštalačných rozvodov (odpad, voda, plyn a elektrika). Súčasťou hotového interiérového návrhu je aj popis detailov a zmien, aby bol projekt dobre čitateľný. Honorár sa vypláca pri objednaní služby.

Cenník grafického 3D návrhu interiéru pre jeden variant (čiernobiely pôdorys, farebný 3D návrh priestorovej realizácie na základe konzultácií so zákazníkom):

Názovcena za 1. návrhcena za 2. a ďalší návrh
Kúpeľňa20 ,- €Cena podľa dohody
Kuchyňa30 ,- €Cena podľa dohody
Ostatné miestnosti v interiéry15 ,- €Cena podľa dohody
Obchodné (kancelárske priestory)za 1 miestnosť 25 ,- €Cena podľa dohody

Uvádzané ceny sa vzťahujú len na prvý návrh miestnosti. Každý ďalší upravený návrh je oceňovaný úmerne požadovaným zmenám. Cena návrhu sa dohodne vždy vopred. Na požiadanie zákazníka je možné pripraviť ku grafickému návrhu aj cenovú ponuku (cena dohodou).

V prípade realizácie navrhnutého interiéru našou spoločnosťou sa cena grafického návrhu odráta od ceny zákazky.